Vánoční event 2021

Odpovědět
Demoro
Site Admin
Příspěvky: 45
Registrován: ned říj 25, 2020 12:33 am

Vánoční event 2021

Příspěvek od Demoro »

Vánoční event 2021


Vánoční event probíhá od 5.12.2021 5:00 do 9.1.2022 23:59.

Celým eventem Vás bude provázet Santa, kterého naleznete v prvních městech každé říše. Santa Vám taktéž každý den může dát zdarma Svařák a pečeť Bambiho, které Vás dokážou po omezenou dobu posílit.


Vánoční kolo štěstí

Po celou dobu eventu bude ve hře dostupné Vánoční kolo štěstí.
Kolo štěstí můžete otevřít tlačítkem ve stylu kola štěstí vedle minimapy.
Pro zatočení kolem štěstí potřebujete jeden z žetonů (bronzový, stříbrný nebo zlatý), přičemž bronzové žetony můžete zakoupit v Item-Shopu, případně získat z Vánočních eventových truhel.
Získat můžete například jeden ze speciálních kostýmů, které lze získat pouze v tomto kole.
Kompletní seznam možných výher naleznete zde: viewtopic.php?f=12&t=116


Bonus na dobití DM

Po celou dobu eventu budete moci při dobití mincí získat o 25% mincí při dobití navíc ZDARMA.


Speciální nabídka v Item-Shopu

Po celou dobu eventu budou v Item-Shopu k dispozici Bronzové žetony a Truhly Zimních oslav, ze kterých můžete získat různé předměty, ale s trochou štěstí speciální kostým, jezdecké zvíře nebo mazlíčka.


Speciální Vánoční dungeon - Zimní údolí

Speciální dungeon, který bude přístupný po celou dobu eventu. Po zabití finálního bosse získáte spoustu ponožek, které můžete společně s těmi, které se Vám podařilo získat jiným způsobem, pověsit na stromeček a získat odměnu.
Ponožky můžete získávat zabitím finálního bosse v tomto dungeonu, formou alternativního dropu (ze všech příšer) a z meteorů ve Vánoční pustině.
Pro vstup do Zimního údolí potřebujete speciální propustku, kterou můžete získat formou odměny za splnění úkolu, který Vám bude přidělen aktivací Vánoční knihy misí, kterou můžete získat formou alternativního dropu.
Teleportovat vás může NPC Freya, která se nachází ve Vánoční pustině.


Speciální Vánoční mapa - Vánoční pustina

Po celou dobu eventu bude přístupná nová mapa - Vánoční pustina. V této mapě se nachází speciální Vánoční meteory a bossové, ze kterých můžete získat Vánoční ponožky, které můžete za odměnu pověsit na stromeček v Zimním údolí.
Vánoční pustina má více využití, než je jen dropování ponožek z bossů a meteorů - toto je jediná lokace, ve které můžete aktivovat Vánoční knihu misí a plnit úkoly z ní.
Santa Vás může přenést do Vánoční pustiny.

Pouštění skořápkových lodiček
Další podstatnou součástí Vánoční pustiny je Pouštění skořápkových lodiček, což je proces, který můžete opakovat každých 8 hodin, a pokud budete mít štěstí, získáte jeden náhodný bonus na 2 hodiny. S tímto procesem Vám pomůže rybář, kterého naleznete ve Vánoční pustině.

Lití olova
Z většiny meteorů ve hře můžete získat kousky olova, a pokud se Vám podaří nasbírat 20 kousků olova, kovář ve Vánoční pustině Vám s procesem pomůže a odmění Vás truhlou.


Věšení ozdob na stromeček (cechovní systém)

Během celého eventu můžou všichni členové cechů různými způsoby získávat cechovní ozdoby, které můžete věšet na stromeček, který je uprostřed hory Sohan. Pokud se podaří členům cechu pověsit dostatek ozdob, může vůdce cechu každých 7 dní aktivovat bonus, který po omezenou dobu platí pro všechny členy cechu.
Cech, kterému se podaří pověsit nejvíce ozdob na stromeček, tak po ukončení eventu získá speciální odměnu.


Sázení stromečků na hoře Sohan

Po celou dobu eventu budete moci získávat sazenice stromečků, které můžete na hoře Sohan zasadit a získat tak odměnu. Po ukončení eventu získá 10 hráčů s největším počtem zasazených sazenic stromečků speciální odměnu.


Rybaření

Během celého eventu můžete s trochou štěstí získat během rybaření speciální Vánoční odměnu.

Odpovědět